Drīz jaunākais ģenētiskais materiāls no Francijas būs mūsu saimniecībā

Ile de France ir aitu šķirne, kas progresē katru gadu. Tas viennozīmīgi ir audzētāju nopelns, no kuriem vairāki ar šīs šķirnes aitu audzēšanu  nodarbojas jau vismaz 30 gadus, saimniekošanu pārņemot arī paaudzēs. Un, protams, pateicoties milzīgam darbam, kas tiek ieguldīts ģenētikas izpētes un mākslīgās apsēklošanas stacijā.

IMG-20200222-WA0010

Kopā ar titulētiem Ile de France audzētājiem Jean-Luc Berger un Jean Pierre Josselin izvēlamies vaislas jaunaitas, kuras dosies uz Latviju

Apmeklējot lielākos Ile de France izstāžu šovus, tiekoties ar labākajiem audzētājiem, apmeklējot viņu saimniecības un viesojoties ģenētikas izpētes stacijā, ir skaidrs, ka par šo Franču Ferrari rūpējas, izkopj un attīsta. Tāpēc arī mēs devāmies uz Franciju atlasīt jaunāko ģenētisko vaislas materiālu, kas jau pavisam drīz ieradīsies Latvijā. Papildināsim savu ganāmpulku gan ar jaunaitām, gan vaislas teķiem.

Prieks, ka esam iemantojuši cieņu un novērtējumu Ile de France asociācijā Francijā un saņemam milzīgu palīdzību un atbalstu no viņu puses turpmāk darboties un attīstīties.

Kā saka mūsu labs draugs un OSON asociācijas viceprezidents – ir jānotic pašiem sev!

Uzvaretaji

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s