Izaicinājumiem bagātais 2019.gads

Decembris ir īstais brīdis, lai izanalizētu un apkopotu paveikto. 2019.gads noteikti ir bijis viens no sarežģītākajiem un izaicinājumiem bagātākajiem gadiem mūsu saimniecības pastāvēšanas vēsturē.

Dažas lietas, ko vēlētos atcerēties un paņemt līdzi no 2019.gada:

🐑Šogad tika apstiprināta Ile de France šķirnes programma un kļuvām par pirmo šķirnes saimniecību Latvijā, kas noteikti deva papildu novērtējumu un uzticēšanos mūsu starptautiskajiem partneriem. Tā kā esam uzstādījuši augstu latiņu šķirnes prasībās, tas liek arī rūpīgi pie tā strādāt un izkopt šķirnes kvalitāti un domāt par arvien progresīvāka un vēl labāka vaislas materiāla iegādi, lai spētu attīstīt Ile de France ģenētisko potenciālu.

jaunaitas05.jpg

🐑Ile de France asociācijas Francijā novērtējums un uzaicinājums piedalīties vienā no lielākajām lauksaimniecības izstādēm Francijā, kurā par 2019.gada šķirni tika izvēlēta tieši Ile de France. Tā bija lieliska iespēja iepazīties un uzturēt kontaktus ar labākajiem audzētājiem Francijā, kā arī redzēt, kā zinātniski tiek selekcionēta un attīstīta Ile de France šķirne.

whatsapp-image-2019-12-26-at-10.22.38.jpeg

🐑Saimniecībām, kas nodarbojas ar vaislas materiāla audzēšanu un realizāciju, nav noslēpums, ka 2019.gads bijis viens smagākajiem pēdējos gados ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Tāpēc tas no mums prasīja vislielākās rūpes un enerģiju. Prieks, ka gada pēdējos mēnešos ieguldītais darbs nesa augļus un izdevās realizēt lietas, kurām daudzi neticēja.
Pateicoties valsts institūciju, veterināro speciālistu, partneru no Krievijas kopīgi ieguldītajam darbam, kamēr Latvijā lielākā daļa svinēja Ziemassvētkus, mūsu Ile de France aitas un teķi mēroja savu ceļu uz Sanktpēterburgu. Viss process bija ilgstošs, saspringts, riskants, bet visām pusēm kopā veiksmīgi sadarbojoties, izdevās tas, no kā daudzi sākumā atrunāja. Aitiņas ir veiksmīgi iejutušās savās jaunajās mājās Krievijā.

🎊 Veiksmi visiem 2020.gadā! 🎊

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s